ÖVRIGT / Diverse / Skålar 12487154
nr 1248 7154
Skålar
+ fat, 6 delar, Kina, diameter: 7-11
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:03:02
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr